vesti24.mk

Tag : Наташа Беквалац

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Трчаше по улица пред да влезе на суд: Еве кого го посети Беквалац пред сослушувањето

Ivana
Српската пејачка Наташа Беквалац во вторникот се појави на сослушување во судот во Белград. Наташа не се надеваше дека новинарскит екипи ќе го следат секој
БАЛКАН

Наташа Беквалац претепана и итно пренесена во болница

Ivana
Популарната пејачка Наташа Беквалац била претепана од нејзиниот сопруг Лука Лазуковиќ, пренесуваат српските медиуми. Беквалац била итно пренесена во Ургентниот центар во Белград, каде што
ЗАБАВА

Бебето е на прво место: Наташа Беквалац ќе загуби 100.000 евра

admin
Поп ѕвездата Наташа Беквалац ужива во својата бременост и не ја трга насмевката од лице. Атрактивната русокоса го одржа својот последен настап за оваа година
ЗАБАВА

Со ова „селфи“ Наташа Беквалац покажа кого сака највеќе на свет (фото)

admin
Наташа Беквалац, пред неколку дена објави фотофрафија на својот Инстаграм профил која ги воодушеви нејзините фанови и им покажа кој и значи во животот. Таа