vesti24.mk

Tag : нафтените деривати

Uncategorized

Бензините поскапуваат за денар, дизелот за …

admin
Бензините од ноќеска на полноќ поскапуваат за денар, а дизелот и екстра лесното масло за домаќинство за 1,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика...