vesti24.mk

Tag : Најава

СПОРТ

Фановите збеснаа заради предвремената најава на УЕФА за новиот првак во ЛШ

Ferad Aruc
Во текот на вчерашната ноќ се комплетираа првите четвртфинални дуели во Лигата на шампионите, а и покрај тоа што пред нас се и втори натпревари,
Uncategorized

Фчерашни новости: Еве што последни ќе дознаете неделава на најгледаната хумористична емисија

Ferad Aruc
Следува уште една епизода на најгледаната хумористична емисија „Фчерашни новости“. Гледајте ја епизодата 26 оваа недела од 20 часот на Телма и во живо на