vesti24.mk

Tag : Најдобар руски пилот

ЗАБАВА

СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ РУСИЈА: Најдобриот пилот во невидено срамно издание!

Ferad Aruc
15 руски пилоти на цивилната авијација направија голем скандал кога на една журка играле полу голи на Бени Бенсаи. Снимката многу брзо се прошири на