vesti24.mk

Tag : најпопуларни фотографии

СВЕТ

НАСА ги објави најпопуларните фотографии во 2017-та (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Американската агенција за вселенски истражувања NASA ги рангираше најпопуларните фотографии објавени на нејзиниот акаунт на Instagram во текот на 2017 година. Во листата се вброени