vesti24.mk

Tag : најсилна жена

ЗАБАВА

Таа е најсилната жена на светот: Има 107 килограми чисти мускули, нејзиниот изглед влева страв кај многумина (ФОТО)

admin
Бразилската џиу џицу ѕвезда, Габи Гарсија изгледа толку застрашувачки што има проблем да најде противници. Променила повеќе организации, но никој не сака да се бори...