vesti24.mk

Tag : Нега на лице

ЗДРАВЈЕ

Американска манекенката ја открила формулата со која за 30 дена го исчистила лицето од акни

Ferad Aruc
Американската манекенка Бриана Лопез го исчистила своето лице од акни со помош на природни лековити производи. Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографија пред и