vesti24.mk

Tag : неделен хороскоп

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хороскоп за првата недела од јули- новиот месец ќе му донесе нов љубовен почеток на овој знак, а еве на што да внимаваат јарците

admin
Рак 22.6-22.7. Љубов Се повеќе ќе се занимавате со вашите внатрешни аспекти , иако нема да го запоставите ниту друштвото. Сепак ,што се однесува до
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Неделен хороскоп: Еве што ве очекува оваа работна недела, овој знак особено да внимава

admin
Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Следните денови ќе имате бројни шанси за да ги подобрите односите со луѓето околу себе. Со малку поголема отвореност , се ќе
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Неделен хороскоп: Тешка недела го очекува овој знак, а еве што ги очекува близнаците и рибите

admin
Неделен хороскоп за периодот од 18 до 25 март, 2019 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Веројатно ќе организирате интерсни забави. Оние кои уште бараат сродна
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хороскоп од 11 до 17 март: Што ни носи оваа недела на полето на работата, љубовта и здравјето­?

admin
Уште една недела од третиот месец од годината. Што ни носи оваа недела на полето на работата, љубовта и здравјето­? Овен Ве очекуваат позитивни аспекти
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Неделен хороскоп од 18 до 24 февруари: Чија љубов ќе биде кратка, а кој љубоморно ќе ја чува својата врска

admin
Помина првата половина на февруари. Ни доаѓа новиот неделен хороскоп кој открива чија љубов ќе биде кратка, а кој љубоморно ќе ја чува својата врска.
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Среќа за Лавот, љубовни грижи за Јарецот- неделен хороскоп од 26 ноември до 2 декември

admin
Неделен хороскоп од 26 ноември до 2 декември Во недела планетата Меркур го напушта знакот на Стрелец за да се врати, ретроградно во Шкорпија. Среќни
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Неделен хороскоп од 19 до 25 ноември: Авантуристичка енергија и опуштање- еве што Ви носат ѕвездите

admin
Полека ни доаѓаат студените денови на ноември. Владеењето на Шкорпија завршува и настапува владеењето на Стрелецот. Тоа ќе донесе авантуристичка енергија, но и опуштање. Прочитајте
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Неделен хороскоп: Овој хороскопски знак има проблем со самодовербата, а еве што го очекува лавот

admin
Втората недела од ноември носи многу изненадувања.  Близнаците и Шкорпиите ќе почнат нова врска, Лавовите се заљубуваат, Девиците ги очекуваат финансиски проблеми. Прочитајте го хороскопот за