vesti24.mk

Tag : Несоодветно за на работа

ВЕСТИ КУЛТУРА

Скопска премиера на „Несоодветно за на работа“ на МОТ

admin
По премиерата на „Охридско лето“ во јули, Драмски театар вечер од 20 часот на матичната сцена ќе ја изведе новата претстава „Несоодветно за на работа“...