vesti24.mk

Tag : Нива кола

ЗАБАВА

Дара Бубамара – пејачката се поднови со „ѕвер“ вреден цело богатство (ФОТО)

Ferad Aruc
Популарната пејачка Дара Бубамара се повеќе сака да ужива во луксузните автомобили, а доказ е нејзината преполна гаража и возен парк. Откако пред две недели