vesti24.mk

Tag : Ники Минаж

ЗАБАВА

Фустанот ѝ попушти на раперката, па ги покажа градите додека настапуваше (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Ники Минаж (35) на фестивалот “Made in America” во Филаделфија имаше толку енергичен настап што нејзиниот фустан не можеше да издржи. Додека танцувала од минијатурниот...
Uncategorized ЗАБАВА

Папарацо на плажа: Ѕвездите ги мразат овие фотографии! Има сè и сешто!

admin
Очигледна е тежината на шоу-бизнисот, како и перфекционизмот кој го бара истиот. Веројатно тоа е причината за големиот број на фотошопирани фотографии кои ги преплавуваат...
Uncategorized ЗАБАВА

Еминем проговори за наводната врска со раперката Ники Минаж: “Колку овде од Вас сакаат да бидам со Ники Минаж?”

admin
“Поздрав луѓе, колку од Вас овде сакаат да бидам во врска со Ники Минаж?”, ги праша Еминем фановите за време на неговиот концерт на фестивалот...