vesti24.mk

Tag : Орален секс

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Хороскопот никогаш не греши: Овие четири хороскопски знаци повеќе сакаат орален секс и обожуваат да го видат партнерот на колена

admin
Се е дозволено во сексот и војната, зарем не?  И поради тоа не треба да се прашувате зошто некој сака некоја поза или пак орален...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Науката има објаснување зошто сакаме орален секс

admin
Зошто се впуштате во орален секс? Дали бидејќи е предигра или навистина уживате во тоа? Очигледно, неодамнешното истражување вели дека има многу повеќе наука во...
ЗАБАВА

Најбизарно запросување: И побарал орален секс, па прстенот го пронашла на неговиот пенис (ФОТО)

admin
Мажите знаат да бидат креативни кога станува збор за запросувањето на нивните девојки, но понекогаш тоа знае да ги премине сите граници… Добар пример „како...
ЉУБОВ И СЕКС

Имале орален секс во преполн воз во Берлин (ФОТО)

Ferad Aruc
Во воз во Берлин 36-годишна жена орално го задоволувала 38-годишниот партнер и тоа пред другите патници, меѓу кои имало и деца. На нивното однесување реагирала...
МАКЕДОНИЈА

Средe бел ден, без срам: Орален секс на клупа на кејот на Вардар во Скопје (ВИДЕО+18)

Ferad Aruc
Без срам, сред бел ден дечкиве си ја вршат работата, додека луѓе поминуваат на кејот. За некого е смешно за некого грозно, не предлагаме да...