Tag : оргазам

СПОРТ

Водителка доживеала оргазам додека вежбала во теретана

Ferad Aruc
Не е тајна дека можете да доживеете оргазам додека вежбате во теретана, а 27 годишната водителка на радио, Поли Хардинг од Австралија јавно призна дека
ЉУБОВ И СЕКС

Единствениот совет што ви е потребен за одличен секс

Ferad Aruc
Дури и најголемите сексуални авантурсити можат да имаат лош ден, и тоа токму поради тоа што послушале лош сексуален совет. Истражувачи откриле дека постои само
ЉУБОВ И СЕКС

Ова се тајните за совршен секс маратон кои мора да ги знаете

Ferad Aruc
Иако секс маратон звучи како да треба да водите љубов со часови, истражувањето на Универзитот во Квинсленд покажува како просечен секс трае од 7 минути