vesti24.mk

Tag : отказ

ВЕСТИ

Бремена жена избркана од работа во општина: Нејзината сестра со исповед за КУРИР

admin
Виолета Спасов Колева до вчера вработена во општина Лозово со стаж од 14 години како раководител на одделот за финансии, која воедно е и бремена...
ЗАБАВА

Даде отказ со помош на трубачи: Се прослави на Балканот по врската со омажена жена, а сега е хит на интернет (ВИДЕО)

admin
Светскиот тренд на давање отказ со музика се пренесе и во регионот. Имено, еден работник од Србија стигна во една медиумска куќа со трубачки оркестар и...
ЗАБАВА

Даде отказ во банка и последниот ден одлучи да направи нешто за кое сите зборуваат: Погледнете како дојде на работа (ВИДЕО)

admin
Банкар од Сао Паоло, дал отказ па решил својот последен работен ден да го помине така што ќе остане запаметен. Овој Бразилец облекол костим на...
ЗАБАВА

Најплатената новинарка во светот ќе добие милиони поради отказ

admin
Мегин Кели, една од најплатените лица во светот на новинарството, ја изгуби работата, но за тоа ќе и биде исплатен голем износ. Таа ќе го...
ЗАБАВА

ФОТО: Наставничка се сликала во бикини, па добила отказ

admin
Руска наставничка добила отказ поради објавена фотографија на Инстаграм на која позира во бикини костим за плус-сајз девојки. Викторија Попова доби голема поддршка од јавноста...
ЗАБАВА

ФОТО: Поради овој детаљ на фустанот на водителката емисијата била прекината, а таа добила отказ

admin
Откако пред екраните се појавила во ваков фустан, емисијата била прекината по што водителката добила отказ. Една од најпопуларните водителки во Кувајт, 29-годишната Амал Ал...