vesti24.mk

Tag : оџак

ЗАБАВА

(ФОТО) Крадец се заглавил во оџак, полицијата го спасила, а никогаш нема да ви падне на памет колкава казна му се заканува

admin
Дваесет и тригодишен маж од Боливија бил уапсен поради кражба, а неговото  дело не било тешко да се открие, со оглед на тоа што после
ЗАБАВА

Дедо Мраз меѓу криминалците: Сакал да бега преку оџак, но експресно се покаја за одлуката

admin
Дваесетгодишно момче од Боливија е уапсено поради кражба, а неговото злосторство не било тешко да се открие со оглед на тоа што се заглавило во