vesti24.mk

Tag : паркинг

ВЕСТИ

На паркинг со „Фиат Добло“ удрил во двегодишно девојче кое од повредите починало во болница

admin
На 14.05.2019 година во 14.45 часот на паркинг простор на ул.“23-ти Октомври“ во Скопје, патничко возило „Фиат Добло“ со скопски регистарски ознаки, управувано од А.С.(35)...
ЗАБАВА

Овој човек треба да остане без дозвола: Возач удри автомобил на паркинг, па кога сакаше да избега, направи циркуз (ВИДЕО)

admin
Овој возач не знае да излезе од паркингот, па во неколку обиди да има контрола врз своето возило, удира во автомобилот паркиран до него. Возачот...
ЗАБАВА

ФОТО: Дали знаете кој објект се наоѓал на денешниот паркинг-простор кај „Холидеј ин“?

admin
На местото каде што е сега паркинг-простор спроти хотелот „Холидеј ин“, на кој наскоро ќе се градат згради порано се наоѓал УКИМ. Зградата нсатрадала во...
ЗАБАВА

На никого не му е јасно како таа има возачка: Удри автомобил на паркинг, а потоа направи нешто глупо (ВИДЕО)

admin
На паркинг навистина може да се види се, но снимката од една жена која се обидува да излезе од паркинг место е сигурно една од...
ЗАБАВА

Го паркирал автомобилот и заминал на одмор: Сограѓаните му оставиле порака после која ќе внимава каде паркира (ФОТО)

admin
Автомобил била паркирана во близина на аеродромот во Бристол. Автомобил кој што бил паркиран покрај патот, а во близина на аеродромот во Бристол бил цел излепен со фолија и со порака...