vesti24.mk

Tag : Паркирање

ЗАБАВА

Момче само сакало да и помогне на девојката да се паркира, но откако таа нагло дала гас настанала катастрофа (ВИДЕО)

admin
Едно момче од Виетнам сакало да и помогне на една девојка полесно да се паркира, но набрзо зажалило зошто таа по грешка притиснала гас и...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Ова урнебесно паркирање ќе ве насмее до солзи- коментарот на видеото е уште посмешен

admin
На шега многумина знаат дека жените не се многу добри возачи, а се доста лоши кога е во прашање паркирањето, нешто во што ние како...