vesti24.mk

Tag : пенис

ЗАБАВА

Бизарна смрт: Милијардер умре додека му го зголемувале пенисот

admin
За време на операцијата за зголемување на пенисот во Париз, од срцев удар починал милијардерот и трговец со дијаманти, 65-годишниот Ехуд Арие Ланиадо. Ланиадо бил
ЗАБАВА

Најбизарно запросување: И побарал орален секс, па прстенот го пронашла на неговиот пенис (ФОТО)

admin
Мажите знаат да бидат креативни кога станува збор за запросувањето на нивните девојки, но понекогаш тоа знае да ги премине сите граници… Добар пример „како
ЗАБАВА

Го укасала змија додека бил во тоалетот- заработил 15 конци на неговиот пенис, а од овој детаљ ќе се онесвестите

admin
Жител на Тајланд итно е пренесен во болница откако бил укасан од три метарски питон кој излегол од веце школката во неговиот тоалет, објавуваат тамошните
ЗАБАВА

Роден е без пенис, а на 45 години прв пат имаше секс: Сега си ја отвори душата пред јавноста (ВИДЕО)

admin
Мажот роден без полов орган прв пат во животот имал сексуален однос на 45 години, благодарение на бионичкиот полов орган кој чини 60.000 евра. Ендрју
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Кои од земјите кои се натпреваруваат на СП имаат најголеми, а кои најмали пениси?

admin
Според истражувањата на магазинот „ForHims“ од 32. нации кои се натпреваруваат на Светското првенство во Русија најнадарени се Колумбијците. Дека големината нема многу врска со