vesti24.mk

Tag : Пејачка

ЗАБАВА

Откриено која е пејачката што пееше и пукаше на свадба во Србија, а во еден момент се качи и на багер (ХИТ ВИДЕО)

admin
Пејачката која среде песна почна да пука со пиштол, го шокираше целиот регион, а сите се прашуваа која е. Таа не една свадба во Србија...
ЗАБАВА

„Од кумот гостите ќе добијат панцир“- пејачка на свадба прво пукаше со пиштол, па се качи на багер, а тоа што следуваше потоа не се пропушта

admin
Целиот регион денеска е во неверување по хит видеото кое се прошири со брзина на светлината. Станува збор за свадба во Србија на која пејачката...
ЗАБАВА

Ја откри тешката и страшна животна приказна, а жирито се помајтапи со неа- кога ќе видите како пее оваа девојка ќе заплачете (ВИДЕО)

admin
Учесничката во ралното музичко шоу „Америка има талент“ Кечи Оквучи ги остави без здив сите откако ја изведе песната „You are the reason“, во понеделникот...
ЗАБАВА

Косовската мисица ги освои сите со истетовираните облини и провокативните видеа на Инстаграм

Ferad Aruc
Атрактивната Албанка, Морена Тараку својата кариера ја започна како мисица. Убавицата е родена во Приштина и започнала да се занимава со музика, а нејзините слободни...
Uncategorized ЗАБАВА

Раперката Изи сосема гола: Го покажа совршеното тело и го сруши Инстаграм

admin
Иги Азелеиа секако не е срамежлива девојка, тоа го покажа и со најновите објави на Инстаграм, на кои позира во чевли и чорапи, па тоа...
Uncategorized ЗАБАВА

Познатата пејачка со Албанско потекло предизвика контроверзии, откри дека е бисексуалка и им се извини на ЛГБТ заедницата

admin
Пејачката Рита Ора објави нова песна “Girls” во која се појавуваат и гласовите на Биби Рекса, Charlie XCX и раперката Карди Би. Во новата песна...
ЗАБАВА

Косовската убавица: Анхелина Хадерџонај (ФОТО)

admin
Анхелина Хадерџонај е успешна пејачка и фотомодел со потекло од Косово. Хадерџонај е родена на 2 декември 1993 година во Лос Анџелес, а порасна во...
ЗАБАВА

Туна се фотографираше со синот, но сите ги коментираа нејзините кратки панталони

Ferad Aruc
Албанската пејачка Туна Сејдиу на своите социјални мрежи објави неколку фотографии со синот Тиан. Пејачката како многупати претходно, направи фото сесија со него, а нејзиниот...
ЗАБАВА

(ФОТО) Рита Ора повторно во фокусот: Провоткативна до коска на црвен тепих во Берлин

Ivana
Популарната пејачка Рита Ора речиси постојано ги привлекува медиумите по нејзиниот разголен стил, но овој пат се случи спротивното. Таа обично избира провокативни и разголени...
БАЛКАН

Изјавата на светски познатата пејачка за Косово ја разбесни Србија

Ferad Aruc
Пејачката Рита Ора која во САД ја достигна својата светска слава на Твитер објави дека ќе присуствува на одбележувањето на “десетгодишнината од осамостојувањето на Република...
ЉУБОВ И СЕКС

ВИДЕО: Српски спот во кој пејачот и пејачката имале вистински секс!

Ferad Aruc
Чести се видеоа записи на кои преовладуваат секс сцени. Ваквите спотови преовладуваа во  90-тите години, а пејачите беа далеку поопуштени. Толку опуштени, што сексот во еден...
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Пејачката го покажа целулитот на својот „бразилски задник“

Ferad Aruc
Најсексапилната бразилска пејачка Анита предизвикала лавина од коментари на социјалните мрежи откако го објавила видеоспотот за својата нова песна. Имено, Анита барала нејзиното тело во...
ЖИВОТ

Почина евровизиска победничка по двегодишна борба со ракот

Ferad Aruc
Француската пејачка Франс Гал позната по планетарниот хит „Ella, Elle L’a“ почина денес по двегодишната борба со ракот, јавуваат француските медиуми. Франс починала на 70...