vesti24.mk

Tag : ПЛАЖА

ЗАБАВА

Овие пантолони се хит летово: Блогерките ги рекламираат, но се сомневаме дека дамите ќе ги носат (ФОТО)

admin
Верувале или не, овие пантолони, ако може така да се наречат, ќе бидат хит ова лето. Можеби на плажа се е дозволено да се облече...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Какви се хороскопските знаци на плажа: Ракот сака романтика, Бикот јаде, Вагата е уклучена на Инстаграм…

admin
Како се однесуваат различните хороскопски знаци на плажа? Кој ужива најмногу? Кој се пече на сонце, кој не излегува од вода? Овен Овните се познати...
ЗАБАВА

Феномен во Грција: Џиновска пајажина покри цела плажа (ВИДЕО)

admin
Топлото време на западот на Грција донесе до несекојдневен спектакл, 300 метри долга пајажина се појави во гратчето Етолико. Огромен простор преполн со зеленило е...
ЗАБАВА

Докторка од грчките плажи апелира: Никако не смеете да го правите ова (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

admin
Неколку стотини лица во Грција добија инфекција на кожата откако се капеле во морска вода непосредно по тетовирањето, пишува страницата „Live from Greece“, на која...
ЗАБАВА

Подгответе се за плажа: Симнете 10 цм од половината за само 4 дена!

admin
Топлото време и поплавата од понуди на туристичките агенции асоцираат на годишен одмор, а тоа неминовно асоцира на вашето појавување на некоја плажа во бикини...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Најдобриот задник од македонската естрада: Пејачката ги покажа своите облини на плажа (ФОТО+ВИДЕО)

Ferad Aruc
Сузана Гавазова ги почести своите следбеници со повеќе фотографии од својот одмор на кои таа ги открива своите облини. Гавазова ги објави фотографиите од нејзиниот...
ЗАБАВА

ФОТО: По фламингото, пицата и еднорогот, нов бизарен тренд пристигнува на плажите

admin
Секоја година на плажите се појавуваат нови впечатливи реквизити. Еднаш тоа беше големо фламинго, па шарениот еднорог, за најпосле на плажите да може да се...
ЗАБАВА

Што жените прво забележуваат кај мажите на плажа? Ова што ќе го прочитате ќе ви ја промени сликата за понежниот пол

admin
Ако сте мислеле дека жените се подобри од мажите и дека физичкиот изглед не им е толку важен, многу се имате излажано затоа што ново...
ЗАБАВА

Цела Бугарија е збунета: Пејачката Николета објави фотографија со гол задник

admin
Пејачката Николета Лозанова ја збуни бугарската јавност со тоа што објави фотографија на која целосно и се гледа задникот. Фотографијата е од одморот на Кипар,...
ЗАБАВА

Им беше досадно на плажа, а она што го направија ги остави сите без здив! (Видео)

Ferad Aruc
Не знаеме која беше целта на овие девојки додека уживаа на плажа. Дали им беше само досадно или сакаа да привлечат внимание, а секако успеаа...