vesti24.mk

Tag : пластична операција

ЖИВОТ ЗАБАВА

Платив 4.000 евра за новите гради, многу сум задоволна изјави Миа Костова

Ferad Aruc
Две од најпознатите македонски водителки во недела во улога на гости на каучот кај Жарко Димитриоски. Во доста динамични 60тина минути, Миа Костова во Еден
ЗАБАВА

Девојка во солзи после пластична операција на усните: Животот ми го уништивте (ВИДЕО)

admin
Живееме во време кога пластичните операции станаа секојдневие. Се повеќе девојки и жени се одлучуваат да му платат на хирург за корекции на одредени работи