vesti24.mk

Tag : Пластични операции

ЗАБАВА

Сакала да изгледа како Барби, па направила многу операции: Погледнете како изгледа, далеку е од кукла (ФОТО)

admin
Со цел да го постигне изгледот на познатата кукла Барби, за која од секогаш сонувала, една Бугарка подлегна на многу пластични операци. Андреа Иванова (22)...
ЗАБАВА

Пластичните операции речиси ја убиле: Ивана открива како изгледала претходно и низ каков пекол

admin
Таа е вистинска “Инстаграм“ ѕвезда и има преку 100.000 следбеници на оваа социјална мрежа. Ивана Владислава има 26 години, живее во Берлин и е вистинска...
ЗАБАВА

ФОТО: Овие девојки сакале да имаат убави усни, но дали успеале проценете сами

admin
Пластичната хирургија може да им помогне на луѓето да изгледаат убаво, но само ако не претеруваат во тоа. На социјалните мрежи кружат фотографии од жени...
ЗАБАВА

Потрошила богатство на пластични операции: Мисли дека е совршена, а целосно е уништена и една операција за малку ќе ја чинеше живот (ФОТО)

admin
Девојката од Финска, чија животна цел е да изгледа како жива секс кукла, тврди дека пластичните операции се подобри од секс. 22-годишната Аманда Ахола потрошила...
ЗАБАВА

Беше слатко девојче, па стана руска Ким Кардашијан: Целосно се изобличи од операциите, а тврди дека е природна (ФОТО)

admin
Во период од 2 години, од слабо девојче, Екатерина стана руската Ким Кардашијан. На прв поглед, има ставено импланти по целото тело за зголемување на...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Оваа девојка направила толку естетски зафати што повеќе никој не сака да ја оперира

Ferad Aruc
Пикси Фокс е зависник од пластични операции. Девојката која има само 28 години ги оперирала речиси сите делови од телото и нема намера да застане...
ЖИВОТ

Ретроспектива: Старлетата не личи на себе

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан Вест (38), во последните 20 години доживеала драстична промена на изгледот. Едни тврдат дека Ким којзнае колкупати досега била...
ЖИВОТ ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ѝ велеле дека е грда и дека не можат да ја гледаат, а денес мажите полудуваат по неа

Ferad Aruc
24-годишната Селин Сентино од Швајцарија потрошила повеќе од 38 илјади фунти на пластични операции, за целосно да го промени личниот опис. Оваа млада дама се...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

На изгледот досега потрошила речиси 120 илјади евра после 20 пластични операции

Ferad Aruc
Ивана е позната мејк ап артистка од Берлин. Таа често се појавува во медиумите и е многу активна на социјалните мрежи, а досега имала над...
ЗАБАВА

Секси убавица или чудовиште: Потроши 150.000 долари за операции, а денес изгледа ВАКА (ВИДЕО)

admin
Танчерка позната како Марија Магдалена (24) од Торонто, потрошила над 150.000 долари за корекции на своето тело, a не планира да застане тука. Таа прво...
ЖИВОТ

Има 18 години и веќе е жива Барбика: “Секој ден трошам три часови на себе”

Ferad Aruc
18 годишната Габриела Јирацкова од Чешка веќе две години секој месец троши 1000 фунти за да изгледа како Барби. Таа не престанува со естетските зафати,...
Uncategorized

Викторија е секси “кукла на дување”, која има потрошено 34.000 евра за пластични операции

Ferad Aruc
30 годишниот модел од Кан, Франција има потрошено околу 34.000 ерва за да се трансформира во кукла на дување. Викторија Вајлд ги “средила” усните и...
ЖИВОТ

Пластиниот хирург откри: Колку пластика има во Карлеуша?

Ferad Aruc
Пластичниот хирург на Јелена Карлеуша ги откри тајните на пејачката за нејзиниот изглед. Нејзиниот хирург Оливера Лазаровиќ реши јавно да проговори за пластичните операции на...