vesti24.mk

Tag : плеј стејшн

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Sony PlayStation 5 би можело да се појави порано од очекуваното

admin
Најпознатата играчка конзола во светот, Sony PlayStation, би требало да го добие петтиот член од семејството веќе кон крајот на оваа година, иако претходно од...