vesti24.mk

Tag : подарок

ЗАБАВА

Најдобрите идеи: Што да ѝ подарите на дамата за 8-ми март?

admin
Без разлика дали една жена го празнува 8-ми март или не, таа ќе биде среќна доколку партнерот ѝ приреди мало изненадување. Ова се неколку едноставни,
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Одличен водич: Што да им подарите на вашите најблиски според нивниот хороскопски знак?

admin
Се ближи периодот на прослави и подарувања, па затоа почнете на време да одбирате новогодишни подароци за своите најмили. Во случај да не знаете со
ЗАБАВА

Водителката му се фрли во прегратки среде емисија во живо- кога ќе видите што и подари Ивица Дачиќ за роденден се ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

admin
Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ е вистински џентлмен, а доказ е и следново видео кое предизвика бура од позитивни реакции во јавноста. Имено