vesti24.mk

Tag : политичари

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Твитер најави нови правила за политичарите

admin
Со цел да воспостави рамнотежа меѓу слободата на изразувања и одговорностите, Твитер најави намалување на видливоста на објавите коишто ги кршат неговите правила, но кои се...
ЗАБАВА

8-мо мартовски хит: Баби се туркаа да се поздрават со политичарите и да им подарат цвеќе, па една од нив си ја загуби вилицата (ФОТО)

admin
Хрватските политичари денеска на симболичен начин им го честитаа празникот на жената подарувајќи им црвени рози. Но, додека политичарите порадуваа рози еден детаљ им го...
Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ПРОТЕКОА СНИМКИТЕ ОД СЕКС СЕАНСИТЕ НА ВМРОВЦИТЕ НА ХАЛКИДИКИ!

admin
Протекоа секс снимките од сеансите на вмровците на Халкидики кој биле снимени во станот на Ефремов кој бил целосно опремен со најсовремена опрема за снимање...
МАКЕДОНИЈА

Актуелни пратеници и политичари од Македонија на црната листа на САД за 2018

Ferad Aruc
Владата на САД секоја година ја ажуирира листата на посебно одредени лица и компании,   (Specially Designated Nationals And Blocked Persons List (SDN) Human Readable Lists) попозната и...