vesti24.mk

Tag : политичар

БАЛКАН ЗАБАВА

Цел Балкан се смее: Бизарно видео на српски политичар и студентки

admin
Драган Марковиќ Палма е контроверзен српски политичар кој на сите можни начини се обидува да биде во центарот на вниманието. Овој лидер на политичка партија