vesti24.mk

Tag : полицаец

ЗАБАВА

Му требаа само 10 секунди за да ѝ побегне на полицијата: Овој криминалец буквално летна низ прозор (ВИДЕО)

admin
За криминални дела кои ги правел, овој човек беше приведен во полициска станица. Иако има лисици на рацете, тој е храбар и многу брзо трча.
ЗАБАВА

Жена сакаше да удри коњ по глава: Реакцијата на полицаецот, иако насилна, сите ја пофалија (ВИДЕО)

admin
На испраќањето на старата година се случи невообичаен инцидент што беше снимен со камери во центарот на градот Аделаида, Австралија. На снимката се гледа жена
ЗАБАВА

12 години глумел дека е полицаец: Се фалел дека учествува во опасни акции, а за тоа време направил огромен долг

admin
Неодамна полицијата уапси Кинез кој 12 години се преправал дека е полицаец. Ван Фенг (41) отсекогаш сакал да биде полицаец, но никогаш не се обидел
ЗАБАВА

Полицаец фатил жена во кражба: Кога ги видел нејзините деца наместо да ја уапси направил нешто неверојатно (ВИДЕО)

admin
Марк Енгравејл доживеал се и сешто на своето работно место. Имено, тој е полицаец, но еден ден се случило нешто неверојатно иако и тој ден
ЗАБАВА

Пронајден хрватскиот полицаец кој со својот гест ги воодушеви сите на пречекот на репрезентацијата, познати сите детали

admin
Насмевката на хрватскиот полицаец кој беше дел од претходницата на автобусот со хрватските репрезентативци ги преплави социјалните мрежи. Корисниците на социјалните мрежи се одушевени дека
МАКЕДОНИЈА

Истепал полицаец среде бел ден– не му дозволил на пироман да запали контејнер

admin
На 05.06.2018 година во 13.25 часот на улица „Филип Втори Македонски“ во Битола додека полициски службеник вршел работи од областа на безбедноста на сообраќајот забележал
ЖИВОТ

Обезбедувањето фатило млада мајка како краде пелени бидејќи нема пари да ги плати: Реакцијата на полицаецот ќе ве остави без зборови

Ferad Aruc
Една мајка купувала намирници при што не ѝ останале пари и за пелените за своето бебе. Обезбедувањето во Лаурел, во американската држава Мериленд, сфатило дека
СВЕТ

Невиден масакр: Полицаец уби три лица и се самоуби по кавга со девојката

admin
Француски полицаец уби три лица и се самоуби синоќа по расправија со неговата девојка. Инцидентот се случи во северното париско предградие Сарсел, каде полицаецот Арно