vesti24.mk

Tag : Полицајка

ЖИВОТ ЗАБАВА

Мажите ѝ се воодушевуваат, а на нејзините шефови им пречи само една работа…

Ferad Aruc
Полицајката Адријен Колсцар (33) од Германија стана вистински хит на Интернет пред две години кога започна да објавува секси фотографии на Инстаграм. За неа тогаш...
ЗАБАВА

Со млади и згодни полицајки оваа земја ќе привлекува туристи: Кога ќе им ги видите униформите ќе посакате да ви пишат казна (ВИДЕО)

admin
Либанските власти за оваа летна сезона подготвија посебна униформа за атрактивните полицајки. Тие во куси и тесни панталони и припиени маички го регулираат сообраќајот со...
ЗАБАВА

Најубавата полицајка во регионот: Лидија ги залуди мажите со фотографиите од плажа на Инстаграм (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

admin
Атрактивната полицајка од Србија, Лидија Такач преку ноќ стана ѕвезда на социјалните мрежи кога во медиумите беше наречена најубавата полицајка во Србија, а ние ќе...
СВЕТ

Белгиец казнет со 3.000 евра поради навреда на полицајка

Ferad Aruc
Маж што вербално нападнал полицајка стана првиот граѓанин на Белгија осуден за сексизам на јавно место, објави „Гардијан“. Судот во Брисел му одреди глоба од...
ЖИВОТ

(ВИДЕО) Трагедија: Полицајка починала, откако осомничениот кој го уапсила, ја плукнал во лице

Ferad Aruc
35-годишната Арина Колтсова била истакнат полицаец и една од омилените помеѓу колегите. Една ноќ таа уапсила маж кој во таа прилика и плукнал во лицето....