vesti24.mk

Tag : Порше

ЗАБАВА

Споделила фотографија од „ѕверот“ кој го возел нејзиното момче- поради еден коментар веднаш го оставила во истиот момент (ФОТО)

admin
Девојка од Кина наиде на лавина од коментари откако на социјалните мрежи се појави информација дека таа го оставила своето момче поради бизарна причина. Парот
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Скокаше и бегаше: Смотан крадец на Порше, сакаше да им избега на полицајците, но тие направија чудна тактика

admin
Еден локален жител на Торонто сними видео како беше сопрен крадецот што украде Порше. Полицијата направи одлична работа со тоa што го блокираше крадецот и
Uncategorized

(ВИДЕО) Чиста перверзија – Јахта „Порше“ која чини 12 милиони евра!

admin
Една компанија од Монако лансираше конфигуратор за престижна јахта чиј дизајн ги носи гените на „Порше“. Ако сте мислеле да пловењето со Астон Мартин, Бугати
Uncategorized

Искршен автомобилот на Кутињо поради флертот со Барселона!

admin
Веста дека Филипо Кутињо би можело да го напушти Ливерпул и да ја засили Барселона не им се допаднала на навивачите на „црвените“. Нивниот бес