vesti24.mk

Tag : починато лице

ВЕСТИ

ТРАГЕДИЈА НА ВОДНО: Возел со велосипед, па забележал паднато лице на улица кое починало- еве ги деталите

admin
На 09.06.2019 година во 11.25 часот во Полициската станица Центар, Н.Б пријавил дека, додека се спуштал со велосипед на планината Водно, забелажал лице кое паднало...
МАКЕДОНИЈА ЦРНА ХРОНИКА

Карамбол на булевар „Србија“: Ауди удри во два автомобили, усмртен таксист, Аудито целосно запалено

Ferad Aruc
Едно лице загина, а друго е тешко повредено во сообраќајна несреќа која синоќа околу 1:25 часот по полноќ се случила на булевар „Србија“. – Автомобил...