vesti24.mk

Tag : поштар

ЗАБАВА

Поштар забележал девојче кое плаче, па се приближил: Кога ги видел нејзините раце се наежил, а приказната е страшна! (ВИДЕО)

admin
Поштарот Иван Крисостомо ја работел својата нормална рута во Сакраменто. Но, еден ден му се случи нешто неверојатно. Џон излегол од своето комбе за да...
ЗАБАВА

Кога ќе видите што прави овој поштар пред вратата, убаво ќе се изнасмеете (ВИДЕО)

admin
Вработен во американската служба за достава УПС стана вистински хит по точката што ја изведе пред безбедносната камера. Поштарот забележал дека пред куќата каде доставувал...