vesti24.mk

Tag : пранкери

ВЕСТИ

Заев му пишал на пранкерот кој го измами дека е Порошенко: Не се шегувајте со чесни луѓе

admin
Откако во разговори го измамија дека разговара со поранешниот украински претседател Петро Порошенко и генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, пранкерите повторно го контактирале Заев.