vesti24.mk

Tag : прегазен човек

ЗАБАВА

Бизарно: Човек во Москва го прегази авион, а од овие детали ќе ви се слоши

admin
Патнички авион кој се подготвувал да полета за Атина од Москва бил оневозможен во тоа откако екипажот пријавил судир со непознат објект. Веднаш потоа било