vesti24.mk

Tag : претседател

ЗАБАВА

Опра Винфри најавува кандидатура за претседател на САД?

Ferad Aruc
По инспиративниот и моќен говор за борбата за женските права и слободата на медиумите на доделувањето на Златните глобуси, ширум Америка започнаа да кружат гласини
Uncategorized

Новиот претседател на Србија Aлександар Вучиќ положи заклетва

admin
Вучиќ во српското Собрание, на Уставот на Србија се заколна дека сите свои сили ќе ги посвети за зачувување на суверенитетот и целовитоста на територијата на