vesti24.mk

Tag : принцот Хари

ЗАБАВА

Дали сте го забележале овој детаљ на принцот Хари откако е со Меган?

Ferad Aruc
Откако и официјално стана вереничка на принцот Хари, светот полуде по стилот на Меган Маркл. Штом зачекори во јавноста, сите сакаат да знаат што таа
ЗАБАВА

Принцот Хари се сврши со познатата актерка Меган Маркл

admin
Принцот Хари, синот на принцот Чарлс и принцезата Дајана, се сврши со својата девојка, канадската актерка Меган Маркл. Кралицата Елизабета Втора, бабата на принцот, го