vesti24.mk

Tag : Природната убавина

ТРАВЕЛ

Женева – град во кој живеат луѓе од 187 земји од светот!

admin
Природната убавина, езерата, Монблан, изобилие од различни култури и удобната колевка на локалните жители, се само некои од причините зошто Женева е омилен град на...