vesti24.mk

Tag : Продавачка

ЗАБАВА

ВИДЕО: Погледнете како продавачка бесрамно ги мами купувачите, луѓето се огорчени на оваа жена

admin
На интернет кружат фотографии снимени од безбедносни камери на еден пазар во Индонезија на кои се гледа како продавачка на прилично дрзок начин ги мами...
ЦРНА ХРОНИКА

Видео од престрелката во Чаир: Продавачка е ранета со пиштол во маркет

Ivana
На видеото кое го објави Телевизијата 21 се гледа како напаѓачот физички ја поттурнува продавачката и потоа пука во неа. Како што информира полицијата вработената...
ЖИВОТ

Oд продавачка до милионерка: Како мама Крис ја создаде династијата Кардашијан (фото)

Ferad Aruc
Некогаш работела во дуќан и била стјуардеса, а денес е мега менаџерка, која од своите деца направи милионери. За почетоците на Крис Џенер проговори нејзиниот...