vesti24.mk

Tag : Промена на уствот

Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Преседателот Иванов договорот го смета за политичка дивоградба

admin
Иванов не го потпишува договорот кој вчера премиерот Заев го постигна со Ципрас за Република Северна Македонија за севкупна употреба и со уставни измени. Шефот