vesti24.mk

Tag : прсти

ЗАБАВА

ФОТО: Отишла на рибен педикир, но не ни помислила дека може да остане без прсти на стапалото

admin
На Викторија Кархојз од Австралија докторите морале да ѝ ги ампутираат сите пет прсти на ногата поради бактерија со која се заразила во рибен спа