vesti24.mk

Tag : Ракометрака

ЗАБАВА

Скандал во Норвешка: Овие фотографии на Нора Морк ги споделувале норвешките ракометари (галерија)

Ferad Aruc
Норвешка ракометарка Нора Морк ги обвини машките ракометари на Норвешка дека гледале и споделувале нејзини голи фотографии. Ова предизвика голем скандал во Норвешка. Сандер Сагосен...