vesti24.mk

Tag : Рамазан Бајрам

ВЕСТИ

Мицкоски со честитка за Рамазан Бајрам: Само сплотени и обединети можеме да изградиме успешна држава

admin
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски упати честитка до припадниците на исламската вероисповед по повод празникот Рамазан Бајрам: Почитувани верници од исламска вероисповед, Дозволете ми во...
ЗАБАВА

ФОТО: Поради овој детаљ на фустанот на водителката емисијата била прекината, а таа добила отказ

admin
Откако пред екраните се појавила во ваков фустан, емисијата била прекината по што водителката добила отказ. Една од најпопуларните водителки во Кувајт, 29-годишната Амал Ал...