vesti24.mk

Tag : Рафаел Гвадалупе

ВЕСТИ СВЕТ

Бебе почнало да се гуши, а неговата мајка била потполно немоќна (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Двајца полицајци од Флорида се прогласени за херои откако спасиле бебе кое се гушело со пилешко месо во еден трговски центар. Надзорните камери го снимиле