vesti24.mk

Tag : реакција

ВЕСТИ

„Десеттата по ред позитивна препорака е добиена благодарение на придонесот на ВМРО ДПМНЕ, владата на СДСМ и Заев е најнеспособната до сега“

admin
Датум за преговори нема во јуни, исто како што немаше и минатиот. Има само уште една голема лага на измамникот Зоран Заев. Десеттата по ред
ЗАБАВА

Посакувала машко, но докторите рекле дека носи женско бебе: Кога го роди синот, следуваше уникатна реакција (ФОТО)

admin
Докторите ѝ дале погрешна прогноза, а таа и сопругот мислеле дека и ова дете ќе им биде девојче, како претходните две. Ненси Реј од Северна
ВЕСТИ

„Власта може на вештачки начин да оформи двотретинско мнозинство, но тоа нема да донесе квалитет на реформите ниту пак ќе им даде легитимитет без договор со ВМРО-ДПМНЕ“

admin
Во врска со изјавата на премиерот Зоран Заев дека наводно се прифатени дел од забелешките на ВМРО-ДПМНЕ во однос на преговорите за законските нормативи од
ЗАБАВА

Детска рамнодушност: Девојче го зема братчето во раце, нејзината реакција е урнебесна (ВИДЕО)

admin
На некои деца им е тешко да прифатат дека имаат братче или сестричка, дека повеќе не се сами и дека ќе треба да го делат
ЗАБАВА

За едни урнебесно, за други загрижувачко: Реакцијата на булдог кога неговиот сопственик ќе пресече торта во облик на куче (ВИДЕО)

admin
Љубопитниот француски булдог се израдува на мини торта во форма на куче, но кога виде што прави неговиот сопственик, испаничи и избега. Најверојатно не сфати
Uncategorized МАКЕДОНИЈА

Демократската партија на Турците со остра реакција зошто ја нема на Жан Моне

admin
Како Демократска партија на Турците во Македонија информираме дека ние како партија а и како Турска етничка заедница крајно сме загрижени поради тоа што на
Uncategorized

Русија остро реагираше на американското бомбардирање на конвојот на сирискиот режим

admin
Секоја воена акција која ќе предизвика пораст на напнатоста во Сирија. Русија остро реагираше на американското бомбардирање на конвојот на сирискиот режим Рускиот заменик министер