vesti24.mk

Tag : реално шоу

ЗАБАВА

Одбила хемотерапија па починала од рак на дојката: Фановите се збогуваа со натпреварувачката на познато реално шоу (ФОТО)

admin
Два месеци откако и е дијагностицирано рак на дојка на позната натпреварувачката на едно американско реално шоу таа починала. Манекенката Џаел Страус која имала 34
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

“Адам ја бара Ева” – реално шоу кои учесниците 24 часа шетаат голи во потрага по љубов.

Ferad Aruc
Доколку мислевте дека сте виделе се во реалните шоуа, се лажете. Реалното шоу “Адам ја бара Ева”, чија изворна земја е Холандија, ги надминало сите
ЗАБАВА

Се појави во германско реално шоу, а жирито подзина од тверкањето- кога ќе ги видите нејзините приватни фотографии ќе занемете

admin
Швеѓанката со српско потекло Наташа Краун се појави во шоуто „Германија има талент“ и ја остави публиката и жирито во шок. Таа откако се појави