vesti24.mk

Tag : реклами

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Ви пречат рекламите на ЈуТјуб? Воведени нови промени кои нема да ви допаднат

admin
На голем број луѓе им пречат рекламите кои се појавуваат на почетокот на прикажувањето на некое ЈуТјуб видео, поради што оваа видео платформа најави промени