vesti24.mk

Tag : Рибар

ЗАБАВА

ВИДЕО: Рибар улови огромна риба, но потоа следуваше шок!

admin
Еден рибар од Костарика уловил голем примерок од риба махи – махи (познати и како риби – делфини) Рибата планирал да ја искористи за вечера,...