vesti24.mk

Tag : РИБИ

ЗАБАВА

Може да биде опасно по живот- Веднаш направете го ова ако ви се заглави коска од риба во грлото

admin
Дали некогаш ви се случило да јадете риба и да ви се заглави коска во грлото. Тоа често знае да се случи, затоа внимавајте кога...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Пролетна еуфорија: Овие 3 хороскопски знаци ги очекува романса од соништата

admin
Риби Припадниците на овој знак, конечно за време на пролетта ќе го пронајдат својот партнер, со кој ќе започнат врска полна со хармонија и разбирање....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Како да ги освоите, засакате и задржите личностите родени во знакот Риби?

admin
Рибите се најромантичниот и најкреативниот знак во хороскопот. Меѓутоа, овие сонувачи можат да бидат недостижни кога станува збор за љубовта. Дознајте како да ги освоите,...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Родените во овој знак се најкомплицираните личности кои ќе ги запознаете

admin
Тие би рекле: Не сум комплициран/а, само имам многу чувства. Тоа се Рибите. Тие се на границата меѓу екстроверти и интроверти – сакаат да имаат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Како да освоите, засакате и задржите личност родена во знакот Риби?

admin
Што бараат Рибите од саканата личност? Рибите ќе бидат потполно среќни единствено ако се чувствуваат како едно со саканата личност. На Рибите не им е...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие хороскопски знаци секогаш има даваат втора шанса на своите поранешни партнери

admin
Рак и Риби Родените во овие знаци се многу чувствителни личности кои често дозволуваат носталгијата да предвладее со нивните чувства. Филм, песна, серија – било...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп (11.10.2017) Среда

admin
Овен (21.03 – 20.04) Денес нема да бидете особено комуникативни и друштвени, па не ги прифаќајте поканите за средби само за да покажете дека сте...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дознајте дали вашиот знак спаѓа во најпрочуените љубовници во Зодијакот

admin
Според астрологијата, овие честири знаци оставаат најсилен впечаток врз партнерот за време на љубовната игра… 4. Скорпија Скорпиите се многу таинствени, па своите најдлабоки сексуални...