vesti24.mk

Tag : ризик

ЗАБАВА

Сакаше да направи “селфи“, во следниот момент се бореше за воздух (ВИДЕО)

admin
Некои луѓе за добро “селфи“ се подготвени на ризик. Таков е случајот и со ова момче. Качен на карпа, тој во позадина го снима немирното...