vesti24.mk

Tag : ролс-ројс

ЗАБАВА

Сиромашен возач удри во скапоцен автомобил, а неговата реакција по ударот ги расплака и најсилните (ФОТО)

admin
На социјалните мрежи се појави фотографија од необична случка во една кинеска провинција која ги растажи срцата на корисниците ширум светот. На неа се гледа...
ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Ролс Ројс: Не ни треба автопилот, нашите клиенти имаат лични возачи

admin
Голем број од производителите на автомобили се приклучуваат кон трендовите на развој на систем за автономно возење, што може да го замени возачот кога тој...
Uncategorized

(ВИДЕО) Еве како изгледа најскапиот автомобил во светот!

admin
Сте се запрашале ли кој е најскапиот автомобил на светот. Еве го одговорот. Станува збор за „ролс-ројс“ со моделот „Sweptail“ кој е произведен во само...