vesti24.mk

Tag : романтика

ЗАБАВА

Што се случи со романтиката и дали таа навистина постои во денешно време?

admin
Дојде време кога се почесто се случува машките повеќе време да поминуваат во дружење со девојките на пријателски начин, отколку да ги повикаат да излезат
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Во текот на зимата мажите имаат поголема желба за секс, но и за романтика

admin
Мажите имаат поголема потреба за секс во текот на зимата. Ова се резултатите на анкетата спроведена во САД, со помош на една апликацијата за онлајн
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Најсмешно запросување: Ја побара за жена додека синот мочкаше позади нив

admin
Романтичното запросување премина во смешка.Додека маж од Беј Сити, Мичиген клекна на колена да ја запроси девојката, нивниот вонбрачен син се мочкаше позади нив. Ситуацијата